30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLU OLSUN
     30 Ağustos Zafer Bayramı etkinlikleri bugün Atatürk Anıtına çelenk sunumu ile başladı. Saygı Duruşu ve İstiklal Marşımız okundu, ardından İlçe Jandarma Komutanı Nadir ÇAVUŞOĞLU günün anlam ve önemini belirten konuşmasını yaptıktan sonra ikram bölümünün ardından program sona erdi.
   Törene İlçemiz Kaymakamı Adem KELEŞ, Belediye Başkan Vekili Avni ŞENTÜRK, İlçe Jandarma Komutanı Nadir ÇAVUŞOĞLU, Resmi kurum amirleri, muhtarlar, okul müdürleri ve vatandaşlar katıldı.
   İlçe Jandarma Komutanı Nadir ÇAVUŞOĞLU ve idari personeli, İlçemiz Kaymakamı Adem KELEŞ’i makamında ziyaret ederek, 30 Ağustos Zafer Bayramını kutladılar.
     İlçemiz Kaymakamı Adem KELEŞ, törene katılanları tek tek tebrik ederek; “Milletimizin 30 Ağustos Zafer Bayramını tebrik ediyorum. Bizlere bu zaferi armağan eden Kurtuluş Savaşımızın Başkomutanı Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ve ordumuzun tüm mensuplarını rahmetle, şükranla yad ediyor; şehitlerimize Allahtan rahmet, gazilerimize sağlık diliyorum. Bu vesileyle 30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun." Dedi. 30.08.2018