YAZ SPOR OKULU KAYITLARI BAŞLIYOR
    Düzce Gençlik Hizmetleri İl Müdürlüğünün her yıl düzenlediği Yaz Spor Okullarının kayıtları 11. Haziranda başladı.
 
     Gölyaka Kaymakamlığı, Gençlik Hizmetleri İlçe Müdürlüğü de yaz aylarını değerlendirmek isteyen çocuklarımızın, yaz tatilindeki serbest zamanlarını nitelikli bir şekilde değerlendirmeleri, kötü alışkanlıklardan uzak sağlıklı bireyler olarak yetiştirilmeleri için ücretsiz düzenlenen Yaz Spor Okulları’na müracaat etmelerini istedi. Yaz Spor Okullarına başvuran çocuklar 5 dalda “ Voleybol, Hentbol, Badminton, Futbol ve Okçuluk ” eğitimi görecekler.
 
    Yaz Okullarına kayıt olmak isteyen öğrencilerimiz kayıt formlarını doldurarak ilçe müdürlüğümüze teslim edecekler. Formlara ayrıca Düzce Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün kurumsal internet sayfası, www.duzce.gsb.gov.tr adresinden de ulaşabilir, İlçe Müdürlüğümüzden de yardım alabilirler.
 
     Gölyaka Kaymakamı Adem Keleş, Yaz Spor Okullarının çocuklarımız için çok güzel ve eğitici bir fırsat olduğunu belirterek, velilerimizin de çocukları için bu yaz tatilini iyi değerlendirmelerinde “Voleybol, Hentbol, Badminton, Futbol ve Okçuluk” eğitimi görecekleri bu spor dallarında teşvik etmelerinde yardımcı olmalarını istedi. 13.06.2018
 
      NOT: Kurslar 02 Temmuz 2018 ile 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapılacak.