CUMHURİYETİMİZİN 95. YILI KUTLU OLSUN
  29 Ekim Cumhuriyet Bayramının 95. Yıl dönümü kutlamaları 28 Ekim 2018  pazar günü saat 13.00’de Atatürk Anıtına çelenklerin sunumuyla başladı.
  Bugün 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kutlama programı çerçevesinde 09:00 ile 09.45 arasında, Kaymakamlık Makamında, Kaymakam Adem KELEŞ tebrikleri kabul etti. Kutlama programına Garnizon Komutanı, Belediye Başkan Vekili, Siyasi Parti Temsilcileri, İl ve Belediye Meclis Üyeleri, Kurum müdürleri, Oda ve Dernek Başkanları, Gaziler ile Muhtarlar katıldı. Yapılan sohbet ve ikramların ardından bayram programının yapılacağı Şehir Parkındaki alana geçildi.
  Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri Kaymakam Adem KELEŞ, Garnizon Komutanı Nadir ÇAVUŞOĞLU ve Belediye Başkan Vekili Avni ŞENTÜRK’ün Halkı ve Öğrencileri selamlamasıyla başladı, ardından İlçe Kaymakamımız Adem KELEŞ, günün anlam ve önemini belirten bir konuşma yaptı, daha sonra yöresel halk oyunları ve gösteriler yapıldı ve tören sona erdi, ardından protokol üyeleri vatandaşlarımızla parkta sohbet ettiler. 29.10.2018