24 KASIM ÖĞRETMENLER GÜNÜ KUTLANDI
Gölyaka Atatürk Anıtında düzenlenen etkinliğe, Gölyaka Kaymakamı Adem KELEŞ, Milli eğitim Müdürü Ergin TAŞTEPE, İGM Üyeleri, kurum müdürleri, parti temsilcileri öğretmenler ve öğrenciler katıldı.
Milli eğitim Müdürü Ergin TAŞTEPE tarafından çelenk sunumu gerçekleştirildi. Ardından ise Saygı duruşunda bulunuldu istiklal marşı okundu.
Çelenk töreninden sonra Cuma namazına müteakiben, Gölyaka Merkez Camiinde, Şehit olan ve ebediyete intikal eden öğretmenlerimiz için Mevlidi Şerif okutuldu.
24 Kasım Öğretmenler Günü Programı 15 Temmuz Şehitleri İmam Hatip Orta Okulunda düzenlenen etkinlikle devam etti. Programda saygı duruşu ve İstiklal Marşımız okunduktan sonra adaylığı kalkan öğretmelerimizin yemini yaptırıldı ve and içme töreni gerçekleşti, ardından günün anlam ve önemini belirten konuşmalar yapıldı, öğretmenlere hediyeler verildi.
Gölyaka Kaymakamı Adem KELEŞ, “ bu kutsal görevi ifa ederken Şehit olmuş tüm öğretmenlerimizi şükranla yad ediyoruz, mekanları cennet olsun. Mesleğine yeni başlayan
Arkadaşlarımıza da görevlerinde başarılar diliyorum.’’ Dedi. 24.11.2017