DÜZCE VALİMİZ GÖLYAKA YI ZİYARET ETTİ
     Valimiz Sayın Zülkif DAĞLI, bir dizi ziyaret ve incelemelerde bulunmak üzere Jandarma Alay Komutanı Yılmaz ÖZDEMİR,  İl Emniyet Müdürü Hüseyin DENİZ ile birlikte Gölyaka ilçesini ziyaret etti. Burada İlçe Kaymakamı Adem KELEŞ, Gölyaka Belediye Başkanı Bekir AKBULUT, İGM Üyeleri, STK temsilcileri ve kurum amirleri tarafından karşılandı. Sayın Valimiz Cuma Namazını Gölyaka Merkez Camiinde eda ettikten sonra  camii sosyal tesisinde vatandaşlarla bir araya geldi sohbet etti. Toplantı alanına yürüyerek giderken çarşı içinde esnafları gezerek hatırlarını sorup, hayırlı işler diledi.
    Valimiz Sayın Zülkif DAĞLI, Gölyaka  Halk Eğitim Merkezine geçerek mahalle ve köy muhtarlarıyla bir araya gelip, bir toplantı gerçekleştirdi. Toplantıda ilçe ile ilgili yatırımlar değerlendirilirken Mahalle ve Köy muhtarlarının köylerinde yapmış oldukları çalışmalar ve eksiklikler ile ilgili Sayın Valimize bilgi verdiler.
   Valimiz Sayın Zülkif DAĞLI, toplantının ardından fabrika gezi ve incelemeleri kapsamında Gölyaka’da faaliyet gösteren sanayi kuruluşlarını ziyaret etti. Sayın Valimiz, Gölyaka İlçesinde istihdam imkanı sağlayan Gölsan Entegre Orman Ürünleri fabrikasını ve Gölyaka Giyim Tekstil San. Tic. Ltd. Şti’ni ziyaret edip, fabrika üretim alanlarını gezip inceledi, fabrika sahiplerinden bilgiler aldı ve ardından ilçemizden ayrıldı. 24.11.2017