Kurumlar Arası Voleybol Turnuvasında Kupa Heyecanı Sona Erdi
Gölyaka Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından düzenlenen Kurumlar Arası Voleybol Turnuvası sona erdi.
Turnuvalara, 13 kurumdan yaklaşık 160 sporcu katıldı, karşılaşmalar Gölyaka Kapalı Spor Salonunda düzenlendi. Türkiye Voleybol Federasyonu oyun kuralları geçerli olacak şekilde Turnuvanın, Kamu ile özel kurum ve kuruluşları personellerinin daha sağlıklı yaşamaları, iş verimliliğinin artırılması, kurumlar arası sosyal ilişkilerin daha sıkı hale getirilmesi ve spor bilincinin tüm yaş gruplarına aktarılabilmesi amacıyla düzenlendi. Renkli görüntüler eşliğinde başlayan turnuva yapılan final karşılaşmalarında sona erdi.
Kurumlar arası voleybol turnuvasına yoğun katılımdan dolayı memnun olduklarını belirten Gölyaka Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü İrfan BAŞAR, "13 kurum takımından oluşan güzel bir turnuvanın startını vermiştik. Daha önceki haftalarda gerçekleştirdiğimiz turnuvada ilk üçe kalan takımlarımıza Gölyaka İlçe Kaymakamı Adem KELEŞ ile birlikte turnuva 1.si olan Kaymakamlık takımı, 2.si Buet Hayvancılık takımı ve 3.sü olan 15 Temmuz Şehitleri İ.H.O. takımlarına Kupa ve Madalyalarını takdim ederek turnuvalarımızı sorunsuz bir şekilde tamamladık.
Amacımız kamu kurumları ve özel kurumlar arasındaki ilişkileri daha sıcak ve üst seviyede tutmak, personellerinin daha sağlıklı yaşamaları, iş verimliliğinin artırılması, kurumlar arası sosyal ilişkilerin daha sıkı hale getirilmesi ve spor bilincinin tüm yaş gruplarına aktarılabilmesi amacıyla düzenlendiği kaydedildi. Gölyaka Kaymakamı Adem KELEŞ, “turnuvaya katılan tüm takımlara ve sporculara başarılar diliyor, teşekkür ediyorum" dedi. 07.06.2018